Pink-koncert Praha

24. června 2007 v 9:06 | Adminka Verca

Pink byla lepší než Madonna!

Po první písni si Pink sundala brýle a hodila na své české fanoušky
Po první písni si Pink sundala brýle a hodila na své české fanoušky
Hlasově byla zpěvačka ve skvělé formě. Pink předvedla se svým kytaristou erotickou show. Po první písni si Pink sundala brýle a hodila na své české fanoušky
Klikněte na fotografii pro její zvětšení
//<![CDATA[ changeElCSS('more-pics','display','none') //]]>
Pátek 15.12. 2006, 14:00
Rocková uličnice Pink (27) vystoupila ve středu v rámci své koncerní šňůry I'm not dead v pražské Sazka Areně a ukázala, že zdaleka ještě nepatří do starého železa.
Divoké americké zpěvačce se podařilo hned svou první písní dostat návštěvníky největší víceúčelové haly v České republice do varu.
Zpěvačka, vlastním jménem Alecia Moore, vyzkoušela během své letité kariéry celou řadu hudebních stylů od hip hopu přes R&B až po rock, což bylo silně cítit v celé skladbě koncertu.
Ten začal sice s hodinovým zpožděním, o to víc byli ale zpěvaččini fanoušci nadšení, když se Pink v černé vojenské unifommě a s tmavými brýlemi na očích zjevila na pódiu.
Vedle nových skladeb zpěvačka svým řinčivým a místy až zajíkavým vokálem zapěla i své staré známé songy včetně Family Portrait či Trouble.
Přestože je Pink skvělá tanečnice a tancem se v mládí i živila, měla by se vyvarovat tancování na latinské rytmy, kde si není příliš jistá v kramflecích.
Reputaci si ale napravila svým akrobatickým číslem, během kterého se bez jištění vznášela zavěšená na elastických lanech pět metrů nad pódiem.
Pink je rebelka každým coulem, a tak nebylo velkým překvapením, když se s tklivou písní Dear Mr. President pustila do George Bushe.
Růžová dračice předvedla opravdu skvělé rockové divadlo a mnozí návštěvníci po jejím koncertě její vystoupení označili za daleko lepší, než které v září předvedla popová královna Madonna (48). (jc)

Čtěte také:

Anketa: Líbil se vám pražský koncert zpěvačky Pink?

graf
Hlasovalo již 686 čtenářů
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máte rádi P!nk?

Ano! 68.7% (79)
Kdo to je? 10.4% (12)
Ne! 20.9% (24)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.