Pink-rozhovor!

24. června 2007 v 9:11 | Adminka Verca

Pink: Nesnáším holky typu Paris Hilton

Pink a její manžel motokrosový závodník Carey Hart na sebe nemají příliš mnoho času a prý právě proto jejich vztah skvěle funguje
Pink a její manžel motokrosový závodník Carey Hart na sebe nemají příliš mnoho času a prý právě proto jejich vztah skvěle funguje
Pondělí 15.5. 2006, 08:00
Konkurentky zpěvačky Pink (26) by měly být na pozoru. Růžová dračice je totiž zpět a rozhodla se to všem těm navoněným a nafintěným slečinkám tvrdě "nandat".
Začneme poněkud drsněji. Nedávno vyplavalo na povrch, že jsi v minulosti brala drogy a ujížděla jsi dokonce i na heroinu. Je to pravda?
Je to blbost. Ten článek je jedna velká slátanina a vše to bylo zcela vytržené z kontextu. Můžu klidně říct, že jsem byla vždycky ve svém životě počestná. Ten novinář, který tu hloupost vypustil, se mě ptal na mou píseň Who Knew?, která je o tom, jak se jeden můj kámoš předávkoval heroinem a zemřel. A tak vznikla tahle fáma.

Heroin

Takže je to nesmysl?
Kdybych brala tvrdé drogy, tak bych si tu s vámi asi takhle nepovídala. Nikdy jsem s tím nezačala, a tak jsem si nemusela ani složitě odvykat.
Takže jsi to ani nikdy nevyzkoušela?
Mám jasný cíl, co chci v životě dosáhnout. Lidé, kteří na to na své životní pouti doplatili, bohužel tento cíl ztratili.
Stále máš pověst velmi divoké holky. Pro všechny tak bylo velkým překvapením, když ses vdala.
Někdy dělám opravdu podivné věci, ale to jsem prostě já. Vdát jsem se ale chtěla. Věřím v manželství, i když se moji a Careyho (manžel Carey Hart) rodiče nejmíň čtyřikrát rozvedli. Vím však, že manželství není důležité jen pro mě, ale hraje důležitou roli i pro mého muže.
Změnil se tím nějak váš vztah?
To bych neřekla. Možná je to proto, že jsem manžela od našich líbánek viděla jen třikrát. Jsem však přesvědčená, že se nikdy nerozvedeme, protože prostě nemáme čas na hádky.

Svatba

Proč jste si pro svatební obřad vybrali pláž v Kostarice?
A proč ne? Je to po čertech krásné místo. Vždycky jsem se chtěla vdávat na pláži. Je to opravdu pohádkové zákoutí.
Svatbu už máte za sebou, kdy přijdou děti?
Děti? Já už čtyři děti mám. Elvise, Foxyho, Nanny a Bellu. Jsou to moji psíčci a já je miluju. Nechci být jako Britney Spears a profláknout se jen díky tomu, že rodím děti.
Změňme téma. Co jsi chtěla říct světu svou písní Stupid Girl?
Některým lidem se to líbí a jsou spokojeni, někteří tvrdí, že si protiřečím. Jsou i tací, kteří se po zhlédnutí tohoto klipu urazili. Je to prostě na každém, jestli můj názor přijme, nebo ne. Každopádně jsem to nenatočila kvůli svému vlastnímu prospěchu.
Vážně si myslíš, že je Paris Hilton hloupá?
Ale blbost. Nemyslím si, že je hloupá. Podle mě je to jen póza. Bohužel je pro holku jejího typu někdy výhodné takhle klesnout. V žádném případě to ale neobhajuji. Nesnáším holky podobného typu.

Bohatství

Ale teď musíš být skoro stejně bohatá jako ona. Jak s tolika penězi nakládáš ty?
Tak toho se zase nebojte, to já zvládám dobře. Myslím, že ale peníze utrácím za důležitější věci. Kupuju hodně vína, starám se o opuštěná zvířata a přispívám své rodině a mým blízkým, kteří mě v těžkých časech podrželi.
Jsem mladá holka, která se má ještě hodně co učit. Hledám si své místo na slunci a věřím, že se mi to jednou povede.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.