Gilmorky!

13. července 2007 v 17:00 | Adminka Verca
GILMOROVA DĚVČATA
S Rory a Lorerain se znovu vydame do malého města ve státě Connecticut,které je obydlený zvláštní směsicí laskavých lidí. Dvaatřicetiletá Lorerain se uz v životě hodněkrát spálila, a teď se snaží co nejlepé postarat o svojí dospívajicí dceru Rory. Mezo nimi neni jen vztah Matky s Dcerou,ale jsou to také nejlepší přítelkyně.Vyzařuje z nich pohoda, a proto je všichni ve městečku mají rádi.Rory ma svojí nejlepší kamradku lien kim.I Lorerain ma svojí nejlepší přítelkyní je jí nemotorná sookie, jinak geniální kuchařka.Každý den s nimi budete zažívat, jejich běžné starosti, se kterými se zajiste potýkaté také vy sami.Seriál je plný jemného hůmoru,kterýzpříjemní vaše odpoledne.
toto je rodina gilmorů celá ne jenom Rory a Lorerain..aostatní jen jeich rodinka..pohromadě když se zrovna nehádaj .....
Lauren Graham
Narodila se 16.března 1967 v Honololu,Hawaii,její celé jméno zni Lauren Helen Graham..má modré až zelené oči,vlasy ma hnědé tekže je bruneta a měří 180cm.
V 5 letech se přestěhovala do Washingtnu kde vyrůstala u svého otce, nejdříve studovala na langleyho střední škole poté vystudovala bakaláře z Angličtiny na bardarově Vysoké škole v New Yourku.Herecké vzdělaní získala na umělecké škole v Dallasu.Alexis Bledel
NArodila se 16.zíří 1982 v Houston,Texas,její celé jméno je Kimberly Alexis Bledel a měří 172 cm


Scott Petterson
NArodil se 11 září ve Philadelphia
tam ale nesetrval a přestěhoval se do Baltimoru a nasledně do New Jersey.Promoval a Rutgerově univerzitě, zaměření na žurnalistiku.Celou dobu studii ho ale pronásledovala jiná vášeň Basketball, hrál profesionálně za New Yourk Yeenkes a za Texas Rangers a L.A Dodgers.pak jeho kariéra skončila a ohlížel se po jiný. Pak s epřestěhoval do New Yourku a tem se věnoval herectví.

melissa McCarthy
Narodila se 26.srpna 1969 ve Plainfield,Illinois
Melissa je rozeným komikem ve filmů,v divadlech a v televizi.tam kde se narodila tam i vyrůstala.V new Yourku poprvé zabodovala v komediálních předctaveních.Nedávno si zahrale ve filmech Čárlího andílci 2.Sean Gunn
Narodil se v st.Louis,Missouri
už hraje od první ředy tohoto serial tam tu nejvystřenější a nejbarevnější postavu Kirka.Sean je nejmladší ze 6 dětí,už jako malý se chtěl stát hercem.Nastřední škole ho laáska k divadlu vedla až k tomu že se zapsal Goodmanovu divadelní školu.


Yanic Truesdale
Narodil se 17.březne 1970 v Motreál,Kanada , jeho celé jméno z ní Yanic Allan Truesdale..
Pro většinu diváku je novou tváří ale po celou dobu v Kanade byl nejpopolurajnejsim a nejvytiženějšim hercem celá léta.K herectví přišel náhodně když se v 17 se svým kamošme ze srandy přihlasil ke zkouškámna hereckou školu.jeho kamarád neupěl,ale on joo!!


Edward Herrmann
Narodil se 21.června 1943 ve Washington D.C
Držel se cen Emmy a Tony, se může pišnit se svou kariérou,kterou dela delé než 30 let.Rozepisovat vše nebudu protože je to moooc vse dlouhý ..:(Kelly Bishop
Narodila se 28.února 1944 v Colorado springs její rodné jméno zní Carole Bishop.
Vyrůstala v denveru,kde část dectví strávila cvičením, abyse z ní stala baletka.V 18 zamířila do New Yourku kde získala svojí první práci v baletní společosti.po té začala hrát ve filmech.


Keiko Agena
Narodila se 17.října 1979 v Honolulu,Hawii měří 155cm =>MENŠÍ NEŽ JÁ ASPON NĚKDO!!!
V 10 letech za sebou měla svůj první Debut,tato zkušenost se jí zalíbila a tak se se svym vystupovanim pokračovala.Rodiče jí velmi podporovaly mama ji brala na konkurzy.po vystudovaní střední školy keiko studovala činohru


Liza Weil
Narodila se 4.ledna 1980 v New Jersey,její celé jméno z ní Elizabeth Audrey Weil.
Liza většinu děctví stravila cestováním po Evropě se svou hereckou komedialní společcností svych rodičů.A tak nebylo překvapením že se začala zajímat o herectví.pote se rodina u sidlila v Landsdalu,a začala dojíždět do New Yourku na profesionální zkoušky.


Jared Padalecki
NArodil se 19.července 1982 v Antonio,Texas jeho cele jemno zní Jared Tristan Padalecki.
Jared vystudoval medisonskou střední školu,hodiny v herectví už bral ve svých 12 letech.zamyslel ze pujde na texaskou univerzitu ale po ziskani role deana změnil své cíle.


Matt Czurchry
Narodil se 20.května 1977 v Menchester jeho celé jméno zní Matthew Charles Czurchry ma modrá oči jak nebe,je blondák a měří 177cm.
spolu se vyoji rodinou vyrustal na farme v tennessee,promoval v roce 1999 na Charstelnově vysoke škole v jižní karolíně.zde se tsal kapitanem tenisouveho tymu a hral tenis za NCAA.zůčastnil se tamního vysokoškolskeho divadla,a jeho zajem o jerectvi pokarčoval..


A tady jsou další lidi ale ne tolik znamí jak tamty..ale jen obrazky..nioc o nich nevim ..to bych jinak nebyla jáá taky...
a teď ještě nějaký společný na ten závěr

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.